Стипендія

Про призначення академічної стипендії

студентам факультету природничо-географічної освіти та екології

на підставі сформованих рейтингів за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р.

 

Завантажити протокол №4

Завантажити протокол №5

 

Про призначення академічної та соціальної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р.

Завантажити протокол №1

Завантажити протокол №2

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 н.р.

 

 

Завантажити протокол №6

 

Завантажити протокол №7

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 н.р.

 

 

Завантажити протокол №1

 

Завантажити протокол №2

Лист МОН України щодо виплат соціальних стипендій після ліквідації академічної заборгованності

Завантажити

 

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 н.р.

 

 

Завантажити протокол №6

 

Завантажити протокол №7

 

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 н.р.

 

 

Завантажити

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2016-2017 н.р.

 

Завантажити

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2016-2017 н.р.

 

 

 

Завантажити

 

 

 

 

   
© ALLROUNDER