Меню подій

Uncategorised

Тематика бакалаврських і магістерських робіт на 2019-2020 н.р (завантажити)

Методичні рекомендації до написання магістерських робіт (завантажити)

Хто ми4

Stud palets vverh 1 Мета цінності2

Природа ніколи не зрадить душу, яка її любить

(У. Вордсворд)

Stud s prepod

time to learn

Novyny 2 Stud na zanjatijah
Освітні послуги Навчальний процес    Новини    Освітня діяльність

IMG-5a8723563274ff39be109c26b411d839-V

10 квітня 2019 рокув Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на базі географічного факультетувідкрився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів закладів вищої освіти України з географії, в якому беруть участь студенти нашого факультету – Мартинчук Олег (44 ГП), Полтавченко Денис (34 ГІ), Сукач Вікторія (24 ГІ).

IMG-890fa3d92c37ccb0499dc0d2c37a1cda-V

IMG-d300f5e3c6e860aa737518b31b0e5f80-V

IMG-84d99a68d5fd1b409382f76fdb74747b-V

31 березня 2019 року в м. Люблін (Республіка Польща) на стадіоні LEKKOATLETYCZNY відбувся товариський матч з американського футболу між командами«Титани» (м. Люблін) та «STALLIONS» (НПУ імені М.П. Драгоманова, у складі якої грають наші студенти ІІІ курсу спеціальності «Туризм» – Сухорук Віталій та Хричев В’ячеслав).

В Україні відзначають День захисника, День українського козацтва

та свято Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня, в Україні відзначається День захисника.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 року указом президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також військових традицій і звитяг українського народу.

Кращі сини й доньки українського народу сьогодні мужньо чинять опір російській агресії і тоталітарному режиму, який прагнув поглинути нас, поневолити або винищити українців. Вони залишаються відданими українській справі та не припиняють боротьби до повної перемоги.

Вони воюють на різних ділянках фронту, стріляють з різної зброї, у них було різне життя, але у важкий час вони прийняли одне й теж рішення - захищати рідну землю.

Десантники, морпехи, танкісти, артилеристи, стрілки, розвідники, медики, військові капелани, вони різні, але у них одна мета – Перемога!

Дорогі захисники України! Ми вдячні вам, ми пишаємося вами! Ви — надія і опора нашої держави. На ваших подвигах зараз відбувається справжнє відродження нації і державності.

Україна неодмінно переможе! Ми переможемо!

Бажаємо всім миру, витривалості й сили духу. Та нехай всіх нас охороняє Покрова Божої Матері!