Шпаргалки, задачі, навчальні посібники - http://shpora-zon.narod.ru - бібліотека навчальних матеріалів, посібників. Пізнавальні статті про закони та освіту. 

10-Dесятка - http://d10.narod.ru - зручні можливості для пошуку рефератів, курових, дипломних робіт, навчальних посібників, шпаргалок в 10 найбільших колекціях.

4Students-портал - http://www.km.ru/education - база рефератів з можливістю перегляду робіт, зручний пошук. Каталог освітніх закладів: освіта за кордоном, друга вища освіта, МВА. Молодіжний журнал "Штуковина".

5Баллов.ru - http://www.5ballov.ru - реферати, тести, навчальні та довідкові матеріали.

AllBest-Реферати - http://allbest.ru/union/f/f-16/cg?11421 - рейтинг сайтів з рефератами на порталі "Союзу освітніх сайтів". Приємною особливістю є оригінальність (нестандартність) як рейтингу, так і колекції посилань. Непрацюючі посилання майже відсутні!

CyberMed - http://www.ambernet.kiev.ua - тематичний підбір рефератів біологічної спрямованості. 

База даних рефератів англійською, російською та вірменською мовами - http://armref.narod.ru

Банк рефератів на допомогу студентам - http://www.bankreferatov.ru

Бібліотека філософії та релігії - http://www.filosofia.ru - збірник філософських статей, рефератів, книжковий магазин, розсилка.

На допомогу студенту -  http://ntuu-kiev.chat.ru - навчальний матеріал, який може знадобитися для успішного навчання в університеті.

Всі реферати - http://allref.ru - велика кількість рефератів, курсових робіт, дипломів, шпаргалок та інш. Містить близько 60000 рефератів та курсових з великої кількості розділів. Пошук рефератів. На сервері діє чат та дошка оголошень (форум).

Курсові роботи з туризму - http://www.kursoviktour.chat.ru - великий вибір тем курсових робіт.  

Література для студентів - http://litra.com.ua - підбірка навчальних підручників з різних дисциплін, можливість замовлення копії необхідних сторінок.

Психологія на Rin.ru - http://psy.rin.ru - бібліотека літератури з психології, оn-line тести і конспекти.

   
© ALLROUNDER