Міжнародна науково-практична конференція «Функціонування природоохоронних територій в сучасних умовах» (присвячена 30-ти річчю НПП «Синевир»)_2019-09-18_20

01

Викладачі факультету взяли участь у роботі міжнародної наукової практичної конференції «Функціонування природоохоронних територій в сучасних умовах» (присвяченій 30-ти  річчю НПП «Синевир»), що проходила 18-20 вересня 2019 року на базі НПП «Синевир» (с. Синевирська Поляна Міжгірського району Закарпатської області).

Почесними гостями заходу були Клід Віктор Васильович – директор департаменту екомережі та заповідного фонду України, Дудкін Олег Володимирович – голова товариства охорони птахів України, заступник керівника Міжнародного проекту «Підтримка природно-заповідних територій  в Україні», Стеценко Микола Пилипович – президент асоціації природоохоронних територій України, Парчук Григорій Васильович – начальник відділу координації наукових досліджень, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду, Зиман Світлана Миколаївна – д.б.н. проф. провідний науковий співробітник  Інституту ботаніки ім. М.Г.Холодного НАН України, Цюбик Мирон Михайлович – громадський діяч, заслужений природоохоронець України, Михайлик Андрій Константинович – член Національної ради кінематографістів України, Роберт Яворський і Любош Цибула – представники НП «Словенський рай» (Словаччина), Йозеф Беднар – президент природоохоронної організації «Machaon» (Словаччина).

Наукова тематика доповідей учасників конференції охопила актуальні для подальшого розвитку природоохоронної справи України питання.

За вагомий особистий внесок у розвиток наукової співпраці між НПП «Синевир» і факультетом природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова та сприяння в організації практичної підготовки студентів були вручені подяки декана директору Національного природного парку «Синевир» Дербаку Миколі Юрійовичу та директору Науково-навчального центру  «Синевир» Дербаку Анатолію Юрійовичу.

06

07