Вітаємо команду факультету з перемогою!_2019-12-05

Деталі

Свято руху і краси 2019 1

5 грудня 2019 р. в спорткомплексі НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося спортивне свято «Руху, краси і здоровя»,

в якому взяли активну участь студенти 1 та 2 курсів факультету природничо-географічної освіти та екології та вибороли

1 місце

за виконання довільної програми з ритмічної гімнастики!

Вітаємо команду факультету з перемогою!

Висловлюємо щиру вдячність вболювальникам, які підтримали нашу команду

Вітаємо команду факультету з перемогою!

Деталі

5 грудня 2019 р. в спорткомплексі НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося спортивне свято «Руху, краси і здоровя»,

в якому взяли активну участь студенти 1 та 2 курсів факультету природничо-географічної освіти та екології та вибороли

1 місце

за виконання довільної програми з ритмічної гімнастики!

Вітаємо команду факультету з перемогою!

Висловлюємо щиру вдячність вболювальникам, які підтримали нашу команду

Вітаємо студентів-екологів з перемогою_2019

Деталі

IMG-70b5da4ceb6a7386392b07e2f7914428-V

Вітаємо!

Студентів-екологів з перемогою –

I місце у конкурсі-фестивалі «Екологічна мода», що відбувся на базі Державного університету «Житомирська політехніка».

Збірна команда «ECO-BANG» гідно представила НПУ імені М.П. Драгоманова та факультет природничо-географічної освіти та екології у конкурсі.

Висвітлили актуальні екологічні проблеми та шляхи їх вирішення через творчий підхід (дизайн одягу, аксесуарів, відео і фото презентація).

Особливу увагу команда отримала від спонсорів заходу (Всеукраїнська екологічна ліга, АТ «Рудь», ЗАТ «Житомирські ласощі»).

Щиро дякуємо адміністрації факультету ПГОЕ та університету НПУ імені М.П.Драгоманова за надану підтримку та можливість взяти участь в екологічному конкурсі-фестивалі!

Професійний підхід та тепла зустріч від організаторів конкурсу подарували незабутні емоції, враження та наснагу для подальших творчих звершень!

IMG-5bd45e427256fe48b23ee929071bae56-V

IMG-42e0a700e5cd218975064dbcb8ab9136-V

IMG-6c9cc4026e392d93252f348ec8b5a1e0-V

СТУДЕНТИ-ПРИРОДНИЧНИКИ ТОРКНУЛИСЯ ОСІННІХ АКВАРЕЛЕЙ УМАНСЬКОГО ДЕНДРОПАРКУ «СОФІЇВКА»_2019

Деталі

Золотою осінню, за ініціативи декану факультету природничо-географічної освіти та екології Ганни Турчинової до Національного дендрологічного парку України «Софіївка» у місті Умань приїхали студенти-першокурсники − майбутні біологи i менеджери-туристи з доцентом кафедри біології Н. Мельниченко і заст. декана з виховної роботи В. Головком. Нещодавно там завершився грандіозний проект із реконструкції історичної частини дендропарку «Софіївка» (1802 р.) та створення єдиного у Східній Європі фентезі-парку «Сучасна Софіївка». Презентація оновленої історичної частини дендропарку «Софіївка» відбулася навесні 2019 р.

Софіївка

Парк «Софіївка» також є і науково-дослідним інститутом Національної академії наук України, де студенти-драгоманівці мали можливість познайомитися з 3323 видами, формами, сортами місцевих та екзотичних дерев і кущів, побачити дива садово-паркового мистецтва, які радують око вже кілька поколінь, як-от зелений партерний амфітеатр із загадковою назвою «Арборетум імені В.В. Пашкевича», названий на честь його творця, відомого вченого-ботаніка. Арборетум – це англійський парк, розбитий у вигляді трикутника, де зосереджена найбільша кількість екзотичних рослин і яскравих квітів.

На чималій площі парку – 179,2 га – крім рослинності, є ще багато цікавого, створеного руками людини у співавторстві з величною природою, що побачили драгоманівці-першокурсники: павільйон Флори, фонтан «Змія», Площа зборів, Тарпейська скеля, Венеціанський місток, грот страху і сумнівів, грот Сцилли, великий водоспад, статуї давньоримських і грецьких богів і героїв, долина Циклопів, підземна річка, граціозні лебеді і кумедні качури у ставку.

У рамках проекту в дендропарку створено багатоярусний світлодинамічний прогулянковий комплекс водоспадів «Тризуб Посейдона», встановлено пам’ятники засновнику парку Станіславу Потоцькому та його дружині Софії, висаджено сад магнолій, облаштовано "Звіринець" Потоцьких, де мешкатимуть близько 30 диких тварин різних видів (лані європейські, муфлони, олені благородні, лами, верблюди, мунтжаки, шотландські корівки тощо), відновлено центральну алею та відкрито експозицію з фрагментом бруківки головної алеї, побудованої в 1838 р.

І, наприкінці, засвідчимо, що студентки Драгоманівського вишу – найкрасивіші, найвеселіші, найприкольніші, стильні, уміють гарно себе представити, що ставить наших красунь на голову вище від інших. Все ж таки вони побували в «Софіївці», яка стала пам’яткою кохання одного з найбагатших польських магнатів Станіслава Потоцького до чарівної Софії.

Вітання з Міжнародним днем студента_2019

Деталі

12.11.19  Турчинова з студ

Вітаю з Міжнародним днем студентів!

Це – Ваше свято.

Це – свято молодості і веселощів,

великих надій і прагнень!

Бажаю Вам весь час бути у вирі студентського життя, не втратити свої можливості і таланти, бути впевненими у своїх починаннях і завжди досягати своїх кращих перемог!

 

Декан факультету

природничо-географічної освіти та екології

Ганна Турчинова

На природничому факультеті пройшла конференція, присвячена статевому вихованню в Україні_2019-10-29

Деталі

Кохання – як вода – плавке та бистре,

рве, грає, пестить, затягає й топить.

 

Леся Українка "Лісова пісня"

 

Ключовими словами конференції «Статеве виховання в Україні», що відбулася на факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова 29 жовтня стали: молодь, стать, секс, сексуальна культура, сексуальна освіта, статеве виховання.

Конференція проводилася за участі Асоціації сексологів і сексотерапевтів Украіни (АССУ), першої в Україні неурядової організації, яка об'єднує фахівців із різних галузей природничих і гуманітарних наук, професійний і науковий інтерес яких спрямований на вивчення і пізнання сексології як міжгалузевої науки та просвітницьку діяльність.

Захід відкрила декан ф-ту Ганна Володимирівна Турчинова, яка була і модератором заходу, наголосила, що у вирі нашого бурхливого життя сучасна молодь, на жаль, сприяє горизонтальний розвиток особистості, скерований на її самоствердження, тоді як розвиток її духовних сенсів, її духовне зростання та збагачення, формування загальнолюдських цінностей відбувається шляхом вертикального розвитку на основі християнських принципів.

Г.В. Турчинова наголосила, що зараз, на конференції, в присутніх студентах-учасниках вона бачить не тільки молодь у системі вищої освіти, а майбутніх учителів природничих дисциплін, серед яких одні вже через рік будуть працювати в школі, інші – через 3-4 роки, але зі стін Драгоманівського вишу вони вийдуть педагогами, психологами, медиками із цілим рядом відповідних якостей, які вимагатимуть виявляти свою ерудицію, набуті знання з усіх проблем, які відносяться до статі, правильно і глибоко розуміти особистісні взаємостосунки молоді, їх психологію; уміти дохідливо і без зніяковіння вести діалог про емоційно забарвлені події життя, бути комунікабельними, уміти викликати у своїх майбутніх вихованців довіру до себе;  уміти приймати без упередження сексуальність як явище. 

С.С. Стоянова-Коваль, д-р екон.н., у своїй доповіді зробила акцент на  необхідність сексуальної освіти і виховання  для протистояння усім сучасним засобам масової інформації, які прагнуть підірвати мораль молоді, розповсюдити ідеологію, в якій сексуальність з її проблемами спеціально висувається на перший план. Представники цієї ідеології свідомо розповсюджують теорії, які виправдовують сексуальну розбещеність у будь-якій формі і підтримують розпусту, знецінення кохання,  крім того, пропагують “вільну любов” та форми вільного шлюбу.

Л.М. Гридковець, к.психол.н., розкриваючи у своїй доповіді проблеми сексуальності людини, її сексуальної культури та статевої поведінки, визначила, що сексуальна поведінка молоді часто набуває ризикованих форм, оскільки нерідко супроводжується низькою культурою статевих стосунків.

С.Б. Федорець, як консультант з людської сексуальності, сімейний психолог зосередилася на обговоренні проблем статі, статевого виховання, формуванні сексуальної культури, які найбільш гостро питання хвилюють молодь.

Емоційною у своєму слові була вчителька математики О.В. Волошина, яка говорила про практичну відсутність сексуальної культури у батьків учнів сільської школи.

Професор-філософ В.Ф. Калуга після своєї доповіді «Виховання як процес гармонізації набутого у системі наявного» отримав низку запитань від студентів-учасників конференції стосовно ролі чоловіка і жінки в майбутній сім’ї чим і отримав, якщо можна так сказати, приз глядацьких симпатій.

 

Пропонуємо подивитися фотоколаж події.

 

Колаж

 

 

Пам'яті, Світлани Сергіївни Морозюк

Деталі

некролог Морозюк2 p1фото

Колектив

ФАКУЛЬТЕТУ ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ ТА ЕКОЛОГІЇ

НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ М,П, ДРАГОМАНОВА

 з сумом та почуттям глибокої скорботи повідомляє, що

07 листопада 2019 р. на 83-му році пішла із життя видатний науковець і педагог, ботанік, кандидат біологічних наук, професор КАФЕДРИ БОТАНІКИ (1992-2010 р.р.), світла і чуйна людина з добрим серцем та щедрою душею

СВІТЛАНА СЕРГІЇВНА МОРОЗЮК

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю СВІТЛАНИ СЕРГІЇВНИ та висловлюємо щирі співчуття рідним,  близьким, учням покійної.

 

Ректорат та профком університету,

деканат та трудовий колектив факультету і кафедри біології

 

Детальніше: Пам'яті, Світлани Сергіївни Морозюк

Голосуємо за проект очищення нацпарку "Синевир" від пластику_2019

Деталі

Пластик 2019

 

Проект очищення Національного природного парку Синевир стартував 7 жовтня і проголосувати за його підтримку можна до 21-го числа.

 

Прохання до студентів і викладачів факультету і університету підтримати ініциативу щодо НПП Синевир

 

На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

 

ЯК ГОЛОСУВАТИ?

1. Переходите за посиланням: https://www.outdoorconservation.eu/project-voting-category.…

2. Гортаємо вниз, шукаємо проєкт «Clean Up Synevyr National Nature Park».  3. Натискаємо на кнопочку «Vote now».  4. Тицяєте на галочку «I’m not a robot», і відповідно знаходите всі картинки, які просять. 5. На позиції «Terms & conditions» ставите галочку. 6. І останнє - нажимаєте на cast your vote. 7. Якщо все пройшло добре, то має висвітитись такий текст, як на фото зверху.

 

Посилання на сайт з інструкціями і малюнками щодо голосування

 

   

Розклад  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Хто на сайті?  

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ