Конференція «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: НАУКА, ТЕХНОЛОГІЇ, ЗАСТОСУВАННЯ» 27.11.2019

baner Energo2019

Напрямки роботи конференції:

* Енергоефективність. Міжнародний досвід, національні програми та структури. Гранти, програми фінансування та кредитування енергоефективних заходів. Приклади успішних проектів.
* Енергоефективність будівель і споруд. Енергоаудит. Термомодернізація: сучасні матеріали та технології. Приклади успішних проектів.
* Енергоефективність технологічних процесів. Водопідготовка та водовідведення. Теплопостачання.
* Альтернативні та відновлювальні джерела енергії. Сонячна, вітряна, гідрологічна та геотермальна енергетика. Генерація малої потужності (приватні компанії та домогосподарства). Технології акумулювання енергії.
* Енергоефективність: екологічні аспекти. Отримання енергії з вторинної сировини. Переробка промислових, побутових та сільськогосподарських відходів. Біогаз, біопаливо.
* Енергоефективність: освітні аспекти. Формування культури споживання енергії. Навчальні проекти прикладного та дослідницького характеру.
* Енергоефективність освітніх закладів. Енергоаудит. Планування термомодернізації. Пріоритетні матеріали та технології. Приклади успішних проектів.

Для викладачів, аспірантів і студентів НПУ імені М.П.Драгоманова участь у

Всеукраїнській науково-практичній Інтернет конференції

безкоштовна за умови отримання тільки електронної версіїї матеріалів конференції.

Інформаційний лист

Інформаційний лист (студент)