Кафедра біології  

   

Кафедра біології

Результати 1 етапу студ олімпіади з біології 2020

Результати І етапу Всеукраїнської студентської  олімпіади з біології_2020

02 Цікава біологія

1 жовтня 2019 року в середній школі №256 Оболонського району міста Києва відбувся захід, на якому учні 5-Б класу познайомилися з різними розділами біології як однієї із складових частин природознавства, обговорили галузі застосування біологічних знань у майбутній професійній діяльності. Діти були в захваті від спілкування з живими тваринами, яких принесла до класу доцент кафедри біології Лагутенко О.Т., а також активно розповідали про своїх домашніх вихованців.

Під час заходу висвітлені і обговорені такі питання:

1.Біологія як наука про все живе на Землі.

2.Значення тварин в житті людини.

3.Екзотичні домашні улюбленці: блаберуси та ахатіни.

03 Цікава біологія

04 Цікава біологія01 Цікава біологія

06

28 вересня 2019 року студенти та викладачі Факультету природничо-географічної освіти та екології взяли активну участь у Міжнародному проекті "Наукові пікніки". Для того, щоб представити власні експозиції на заході, що популяризує науку по всій країні з 2013 року, студенти факультету старанно підготувалися і теоретично, і практично.

Експозиції на локації факультету були цікавими та зібрали велику кількість відвідувачів та схвальних відгуків. Участь у фестивалі "Наукові пікніки" є цінним досвідом для майбутнього педагога, науковця та організатора.

Студенти отримали масу позитивних вражень від знайомства відвідувачів з наукою та демонстрації того, що наука може бути цікавою.

До Вашої уваги подаємо короткий фотозвіт з місця події.

01

02 03

05

07

08

09 10

11 12

13 14

05

17 травня 2019 року в рамках тижня науки факультету природничо-географічної освіти та екології до університету завітав Давід Пастре – викладач-науковець, директор магістерської програми в Університеті Еврі Валь д'Eсонн (Франція) Доповідь французького науковця про утворення специфічних рибонуклеїнових кислот у клітинах організму під час стресових умов супроводжувалася цікавою презентацією та паралельним перекладом на українську мову. Інформативна лекція викликала тривалу дискусію, упродовж якої присутні школярі, студенти та викладачі мали нагоду поспілкуватися з Давідом, перейняти його цінний досвід дослідника та експериментатора.

06

07

08

30 березня 2019 року в межах профорієнтаційної роботи кафедри біології відбулася зустріч учнів коледжу та викладачів кафедри. Згідно з програмою зустрічі були обговорені  наступні питання:

- Як обрати домашнього улюбленця, вихованця?

- Що необхідно знати про обрану тварину?

- Які потрібно створити умови для повноцінного життя вихованця?

- Як правильно доглядати за домашнім улюбленцем?

З доповідями виступили:

- кандидат сільськогосподарських тварин, доцент Лагутенко О.Т. «Обов’язки осіб, що утримують тварин. Загальні правила утримання домашніх тварин»,

- кандидат біологічних наук, доцент Настека Т.М. «Акваріуми, тераріуми і особливості їх утримання».

01 02 

03 04

2 tur z biol 2018 4

1 квітня

відбувся ІІ очний тур

Всеукраїнської олімпіади з біології для професійної орієнтації вступників Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

За результатами олімпіади визнано переможцями таких абітурієнтів:

  • Пономаренко Вадима Юрійовича – І місце
  • Зоріну Аліну Денисівну – ІІ місце
  • Короткову Емілію Віталіївну – ІІ місце
  • Бабик Ірину Іванівну – ІІІ місце
  • Добровольського Богдана Юрійовича – ІІІ місце
  • Лазареву Кароліну – ІІІ місце

Пономаренко Вадима Юрійовича за перемогу в олімпіаді нагороджено цінним призом – приладом «Левітрон». Інші призери олімпіади отримали подарунки – біологічну літературу, підписану авторами-викладачами кафедри біології. Учасникам олімпіади було проведено екскурсію по оранжереям ботанічного саду академіка О.В. Фоміна.

2 tur z biol 2018 12 tur z biol 2018 2

2 tur z biol 2018 3

Учасник олімпіади Пономаренко В.Ю. є блогером, що створив відеоролики про проведення олімпіади в нашому університеті, які можна переглянути.

Відео 1

Відео 2

Дочірні категорії

   
© ALLROUNDER