Парк природи «Беремицьке»_2019-10

01 tourism

Життя сучасної людини насичене різними подіями, задачами, діловими поїздками та стресом. Тому так важливо іноді дозволити собі просто відпочити. Кращий спосіб змінити обстановку - поїхати на природу. А точніше в Парк природи «Беремицьке». Парк природи "Беремицьке" знаходиться в 5 км від міста Остер на Чернігівщині - місце унікальне. Цей парк новий, був відкритий 13 жовтня 2017 року. Тут відтворюють первозданну природу, яка була в цих краях до утворення Київської Русі.  Парк природи створений для збереження і комплексного вивчення унікальних природних комплексів Чернігівського Придесення, їх сталого використання в оздоровчих, рекреаційних, наукових, просвітницьких цілях. Втілюючи ідею ревайлдингу (відновлення природи, притаманної тій чи іншій місцевості), працівники парку засаджують і заселяють територію тими видами рослин, тварин, птахів, комах, які утворять замкнутий біологічний цикл прадавнього Чернігівського Полісся. Одночасно розвивають туризм.

04 tourism

Парк природи «Беремицьке» - це зелений куточок недалеко від столиці. Відстань від Києва 75 км, це приблизно півтори години в дорозі. Парк надає можливість організованим групам у супроводі гіда провести час споглядаючи диких тварин у природних умовах. Тут можна побачити вікові дерева та, найголовніше, «поспілкуватися» із щасливими тваринами. Тут вже мешкають туроподібні бики, багато порід коней, зокрема тарпаноподібні коні, лосі, благородні олені, а також віслюки, європейські косулі, вівці, дикі кішки, зайці, сови, різноманітні пташки тощо. Територія облаштована трьома екологічними стежками, канатними містками через яри та оглядовою вежею, з якої видніється неймовірний краєвид.

03 tourism

Викладачі кафедри туризму в рамках робочого візиту вже тричі відвідали Парк природи «Беремицьке» і були приємно вражені організацією, турботою і щирою любов’ю до гостей і жителів парку. Завдяки кафедрі туризму між НПУ ім. М.П. Драгоманова і Парком природи «Беремицьке» було укладено договір про співпрацю у проведенні практики для студентів кафедри.

06 tourism

На сайті один гість та відсутні користувачі