Кафедра туризму

Парк природи «Беремицьке»_2019-10

Деталі

01 tourism

Життя сучасної людини насичене різними подіями, задачами, діловими поїздками та стресом. Тому так важливо іноді дозволити собі просто відпочити. Кращий спосіб змінити обстановку - поїхати на природу. А точніше в Парк природи «Беремицьке». Парк природи "Беремицьке" знаходиться в 5 км від міста Остер на Чернігівщині - місце унікальне. Цей парк новий, був відкритий 13 жовтня 2017 року. Тут відтворюють первозданну природу, яка була в цих краях до утворення Київської Русі.  Парк природи створений для збереження і комплексного вивчення унікальних природних комплексів Чернігівського Придесення, їх сталого використання в оздоровчих, рекреаційних, наукових, просвітницьких цілях. Втілюючи ідею ревайлдингу (відновлення природи, притаманної тій чи іншій місцевості), працівники парку засаджують і заселяють територію тими видами рослин, тварин, птахів, комах, які утворять замкнутий біологічний цикл прадавнього Чернігівського Полісся. Одночасно розвивають туризм.

04 tourism

Парк природи «Беремицьке» - це зелений куточок недалеко від столиці. Відстань від Києва 75 км, це приблизно півтори години в дорозі. Парк надає можливість організованим групам у супроводі гіда провести час споглядаючи диких тварин у природних умовах. Тут можна побачити вікові дерева та, найголовніше, «поспілкуватися» із щасливими тваринами. Тут вже мешкають туроподібні бики, багато порід коней, зокрема тарпаноподібні коні, лосі, благородні олені, а також віслюки, європейські косулі, вівці, дикі кішки, зайці, сови, різноманітні пташки тощо. Територія облаштована трьома екологічними стежками, канатними містками через яри та оглядовою вежею, з якої видніється неймовірний краєвид.

03 tourism

 Викладачі кафедри туризму в рамках робочого візиту вже тричі відвідали Парк природи «Беремицьке» і були приємно вражені організацією, турботою і щирою любов’ю до гостей і жителів парку. Завдяки кафедрі туризму між НПУ ім. М.П. Драгоманова і Парком природи «Беремицьке» було укладено договір про співпрацю у проведенні практики для студентів кафедри.

06 tourism

Навчальний тренінг як інноваційна технологія активізації навчання у вищій школі_2019-05-06

Деталі

IMG 20190506 094754-2 IMG 20190506 094815-2

IMG 20190506 094838-2 IMG 20190506 100431-2

IMG 20190506 120224-2

   6 травня 2019 р. на кафедрі туризму проведений черговий навчальний тренінг для студентів спеціальності 242 «Туризм» на тему: «Мобільність майбутніх фахівців туризму: основні аспекти менеджменту». Досвідом роботи у сфері туризму ділились випускники кафедри: Волошина Анастасія – менеджер з управління людськими ресурсами, туроператор «TEZTOUR Україна», обґрунтувала основні напрями роботи HR-менеджера та аспекти внутрішнього онлайн підбору туру. Жогіна Ольга – менеджер, туроператор «DinadisBusinessTravel» ознайомила студентів з основними принципами діяльності менеджера туризму та особливостями MICE–туризму як найбільш перспективного та пріоритетного виду туризму. Сокологорський Артем – менеджер, турагенство «Поехали с нами», розповів про сучасні методики оцінювання ризику у сфері туризму на прикладах із власного досвіду. Тренінг був надзвичайно змістовним і цікавим.

   На попередніх тренінгах, які були проведені 25 березня 2019 р. на тему: «Туризм: з чого почати і чого досягти» студенти дізнались про особливості роботи турагенції та фактори, які впливають на формування туристичного попиту; нові туристичні локації: міжнародний та внутрішній напрям; особливості оформлення віз у країни Європи: найважливіші аспекти, на які варто звертати увагу при оформленні віз, причини відмови в отриманні візи. Перед студентами виступили випускники: Костенко Наталя – директор агенства «VNTravel», Дідківська Тетяна – менеджер відділу продаж та консультацій стратегічних напрямів компанії «JoinUP». Костиря Аня – старший менеджер (напрям Україна та Європа) компанії «SvitlanaTravelCompany», Бенца Іван приватний підприємець консультативної компанії «StepbyStep». За даними незалежного експрес-опитування – «Зірковий рейтинг: оцінити основні активності тренінгу зірочками», студенти першого та другого курсу одноголосно поставили: *** - це було цікаво і важливо для нас.

 

 

IMG 3479

8 квітня 2019 р. відбувся тренінг на тему: «Екотуризм як пріоритетний напрям сталого туризму». На якому випускник кафедри, менеджер регіонального туризму парку природи «Беремицьке» Полушвайко Ростислав ознайомив студентів із специфікою створення природних комплексів Чернігівського Придесення, їхнього сталого використання в оздоровчих, рекреаційних, наукових, просвітницьких та інших цілях. З перспективами проведення практики для студентів спеціальності «Туризм» ознайомила спеціаліст з навчально-виховної роботи парку природи «Беремицьке» Ковальчук Катерина.

IMG 7215

   Студенти відмітили значущість, доцільність і актуальність тематики навчальних тренінгів. Важливість заходів підсилюється тим, що саме випускники кафедри туризму, працюючи за фахом, ділились із студентами своїм досвідом. Організувала і провела заходи доцент, кандидат економічних наук Головко Лілія Василівна.

Кафедра туризму

Деталі

Завідувач кафедри,

професор Обозний В.В.

 Кафедра туризму, яку створено у 2009 році, є єдиною у структурі педагогічних вищих навчальних закладів України, що здійснює підготовку майбутніх менеджерів туризму з спеціальностей   «Туризмознавство», «Туризм» та краєзнавчо-туристську підготовку педагогічних фахівців з спеціальності «Географія».    

Навчальний процес забезпечують 11 співробітників (доктори наук: Обозний В.В., кандидати наук: Борисова О.В., Головко Л.В., Кравченко А.В., Романенко О.В., Шпильовий І.М., викладачі: Бартош Л.П., Головко В.В., Протоцька Ю.П., Цвігун В.М., працівники лабораторії: Герасимчук Л.В., Грибенюкова В.О.).

Використовуючи переваги перебування у структурі педагогічного вищого навчального закладу, кафедра туризму на ринку освітньо-професійних послуг спрямовує свою діяльність на підготовку туристських кадрів   для розвитку туризму у внутрішніх регіонах України із залученням загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема здійснює   підготовку   фахівців, здатних моделювати туристський бізнес на конкретній території і сприяти розгортанню краєзнавчо-туристської діяльності в сільських регіонах, орієнтованої на розвиток місцевого туризму.

  

                    Навчання в аудиторії та в умовах польової практики

Заняття з туризму

 

                                  Доповідь на студентській конференції     

       Кафедра туризму у 2012-2016 роках розробляє чотири взаємопов’язані проекти   (освітньо-профорієнтаційний   проект «Навчання і пошуково-дослідницька робота в Малій академії наук»; організаційно-дослідницький проект «Становлення та розвиток Науково-навчального центру «Синевир»; науково-дослідницький проект «Теоретичні   та методичні засади ступеневої педагогічної підготовки магістрів   туризму в умовах педагогічного університету (у форматі Болонського процесу)»; науково-дослідницький проект «Поєднана підготовка педагогічних та туристських кадрів»), виконання яких спрямовано на створення інтегративної   інноваційної системи професійної підготовки майбутніх менеджерів туризму в умовах педагогічного вищого навчального закладу.      

     У співдружності з вчителями київських загальноосвітніх закладів, педагогами Київської МАН   кафедра туризму проводить з учнями 9-11 класів м. Києва навчальні заняття та здійснює їх консультування щодо підготовки пошуково-дослідницьких робіт.   Використовується розроблена і апробована організаційно-методична система пошуку, навчання і професійної орієнтації здібної учнівської молоді в системі МАН.

 

Конкурс-захист пошуково-дослідницьких робіт учнями-членами МАН

     Здійснюючи пошук свого місця на ринку освітньо-професійних послуг та використовуючи переваги перебування у структурі педагогічного вищого навчального закладу, кафедра туризму спрямовує свою діяльність на підготовку туристських і педагогічних кадрів, здатних моделювати туристський бізнес на конкретній території і сприяти розгортанню краєзнавчо-туристської діяльності в сільських регіонах, орієнтованої на розвиток місцевого туризму.

     Відповідно до тенденції поєднання наукових досліджень з освітньою та господарською практикою, кафедра туризму за послідовними етапами (створення, освоєння і реалізації нової   ідеї у конкретний результат) удосконалює існуючі і створює нові навчальні технології, зокрема: технологію підготовки менеджера туризму на основі моделювання навчально-професійного середовища самореалізації майбутніх фахівців та систему підготовки викладача   до індивідуального проектування навчальної технології. З цією метою   кафедра туризму   бере активну участь у розбудові науково-навчальної і оздоровчо-туристичної бази університету на території Національного природного парку «Синевир» (Міжгірський район Закарпатської області).

 

Під час виробничої практики в ННЦ «Синевир»

     Кафедра туризму підтримує зв’язки   з   навчальним закладами, установами та організаціями за напрямами: підготовка кадрів для сфери туризму; розвиток регіонального туризму та краєзнавства; дослідження проблем розвитку туристського бізнесу; розвиток шкільного та спортивного туризму;   організація навчально-технологічної практики в туристських фірмах; розвиток шкільної туристсько-краєзнавчої роботи та становлення системи пошуку, навчання та профорієнтації здібної учнівської молоді.  

   

Розклад  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Хто на сайті?  

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ