Організація спільних заходів з бібліотекою НПУ імені М.П. Драгоманова_2019

Деталі

1  IMG-0008-2

Вже стає традицією для кафедри психолого-педагогічних дисциплін організація спільних заходів з бібліотекою НПУ імені М.П. Драгоманова.

15 травня 2019 року було проведено плановий захід навчально-наукової лабораторії інноваційних педагогічних технологій кафедри (завідувач Орлова О.В.): Освітні весняні зустрічі на тему: «Бібліотека НПУ імені М.П. Драгоманова – відкритий доступ до наукового зростання студентів».

Захід розрахований нааудиторію: бакалаври третього курсу спеціальностей «Біологія» та «Географія» факультету природничо-географічної освіти та екології.

Метою заходу було показати студентам бібліотеку як засіб навчання, який сьогодні має широкі можливості для формування наукової компетентності. Також ознайомити студентів з книжковим ресурсом для виконання кваліфікаційних робіт та написання наукових статей, продемонструвати роль і можливості окремих частин наукової бібліотеки для створення наукового продукту.

Велику подяку висловлюємо у підтримці нашої ідеї, її реалізації та співпраці з викладачами кафедри співробітникам університетської бібліотеки.

До нових освітніх зустрічей!

2  60458263 2229000617188455 5655030623706808320 n 1

3  60249851 380992825838638 7816483515398094848 n

   

Розклад  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Хто на сайті?  

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ