На кафедрі хімії відбувся конкурс «Хімічний експеримент»_2020

Конкурс Хім експеримент 2020 1

31 січня 2020 року на кафедрі хімії у рамках проведення ІІ(міського)туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Хімія» відбулось конкурсне випробування «Хімічний експеримент». На початку роботи конкурсного випробування до учасників з вітальним словом звернулася декан факультету природничо-географічної освіти та екології, професор Турчинова Ганна Володимирівна, яка передала вітальні слова від ректора університету, академіка Віктора Петровича Андрущенка, побажала всім учасникам змістовного і цікавого проведення заходу, та нових здобутків. Також виступили завідувач кафедри хімії, професор Калінін Ігор Васильович, голова журі конкурсу, доцент кафедри хімії Богатиренко Вікторія Альфредівна та відповідальний за проведення конкурсу, старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Філоненко Ірина Олександрівна. Під час роботи в лабораторіях кафедри хімії учасники конкурсу моделювали і проводили експерименти, які було визначено в результаті жеребкування, а потім робили доповіді про виконану роботу.

Конкурс Хім експеримент 2020 2