Меню подій  

   

З 11 по 15 листопада 2019 року на кафедрі іноземних мов факультету природничо-географічної освіти та екології проходив тиждень іноземної мови. Метою даного заходу було посилення мотивації студентів до вивчення різних іноземних мов, розширення їх світогляду та розвиток творчих здібностей. У рамках тижня відбулося чимало цікавих навчальних і розважальних заходів, зокрема:

    • Конкурс плакатів «Мій Університет та Я»
    • Конкурс країнознавчих презентацій «Країна, що навчає й виховує»
    • Благодійна акція «Кухні світу». Збір коштів на допомогу 2 міській дитячій лікарні.
    • Літературне кафе – «Зоряний час»
    • Квест «Знайди скарби Університету»

1.БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

благоійна акція 01

12.11.2019 в рамках тижня іноземних мов кафедра іноземних мов факультету природничо-географічної освіти та екології проводила Благодійну акцію «Кухні Світу». Акція була націлена на збір коштів на допомогу другій міській дитячий лікарні, відділенню патології новонароджених для придбання памперсів та інших засобів для догляду за новонародженими. В акції взяли участь студенти спецкурсів ГІ, БІ, ХІ та студенти фізико-математичного факультету, які приготували національні страви країн, мову яких вони вивчають (кекси, круасани, печиво, панкейки тощо). Особливо хочемо відмітити студентів Іванову Зоряну, Баранову Наталію, Олефіренко Анну, Кондратюк Вікторію.

Разом ми змогли зібрати 1085 гривень для закупівлі памперсів та інших гігієнічних засобів для малюків відділення патології новонароджених 2 міської дитячої лікарні.

Щиро дякуємо всім, хто брав участь в акції і завдяки кому ця добра справа стала реальністю!

2.КВЕСТ «Знайди скарби університету»

14.11.2019 кафедра іноземних мов ФПГОЕ проводила навчально-інформаційну гру - квест для студентів різних факультетів (фізико-математичний, інженерно-педагогічний, фізвиховання тощо), які вивчають іноземну мову (англійську, французьку, німецьку).Квест був присвячений 185 - річчю Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова та перевіряв не лише іншомовні знання студентів їх інтерактивні здібності, а й вміння застосовувати їх на практиці у нестандартних ситуаціях орієнтування в стінах рідного університету.

квест 01 квест 02 квест 03 

3.ЛІТЕРАТУРНЕ КАФЕ – «ЗОРЯНИЙ ЧАС»

літературне кафе 01

13.11.2019 кафедра іноземних мов провела навчально-виховний захід, на якому студенти спецгруп показували свої творчі здібності у співі, декламуванні та інсценуванні іноземними мовами: англійською, французькою, німецькою. Студенти завзято змагались у майстерності художнього слова, у артистизмі виконання пісень, в обіграванні фрагментів кінофільмів іноземною мовою. З цікавою мовленнєвою вікториною виступили студенти 4 курсу ГІ. До студентів ФПГОЕ приєднались також студенти фізико-математичного факультету, які зробили свій творчий внесок у популяризації вивчення іноземних мов.

літературне кафе 02 літературне кафе 03 літературне кафе 04

4.КОНКУРС ПЛАКАТІВ «МІЙ УНІВЕРСИТЕТ ТА Я»

11.11.2019 в рамках тижня іноземної мови проходив конкурс плакатів присвячений 185-річчю університету, де студенти, в гумористичній та цікавій формі, описали, що їм дало та як змінило навчання в нашому славетному університеті. Нововведенням цього року було інтерактивне голосування на сторінках Фейсбука та кафедральній сторінці, застосування хештегів. Оцінювання проходило в декількох номінаціях: найзмістовніший, найкреативніший, найгуморістичніший тощо. Особливо відзначався найкращий плакат в номінації «Глядацькі симпатії» - 24 ГІ (Кондратюк Вікторія). Крім того у номінації «Естетичне оформлення» здобули перемогу 12 БП, «Гумор та сучасність» 24 ГІ (Гапон Олександра), «Наповненість, змістовність та профорієнтаційна цінність» 2 МСО, «Історія + сьогодення» 21ГІ, «Спецефекти» - 44ГІ (Родмологов Костя)

gaseta 03 gaseta 02

gaseta 10 gaseta 08

gaseta 09 gaseta 11

   
© ALLROUNDER