23 лютого 2021 року з 14.00 - 16.00 проведено вебінар "Запобігання плагіату в студентській науковій роботі", який відбувся  на платформі zoom згідно запланованого й затвердженого порядку денного.

Запрошені студенти ФПГОЕ, бакалаври IV курсу.

У роботі вебінару взяли участь понад 40 осіб. На вебінарі були присутні студенти усіх специальностей факультету денної та заочної форм навчання.  Близько половини учасників скористалися наданою організаторами можливістю поставити запитання з приводу перевірки кваліфікаційних робіт на плагіат та отримали вичерпні відповіді на кожне поставлене запитання. За результатами проведеного вебінару будемо сподіватися на  успішне проходження етапу перевірки кваліфікаційних робіт студентів факультету природничо-географічної освіти та екології на плагіат.

Інформаційний лист >