Всеукраїнський студентський форум молодих науковців

Під гаслом наукової інтеграції пройшло відкриття Першого Всеукраїнського студентського форуму молодих науковців. Дотримуючись обраних орієнтирів Факультет природничо - географічної освіти та екології та Факультет фізико – математичних наук 27 жовтня в стінах НПУ ім. М. П. Драгоманова провели міжгалузеве секційне засідання «Концептуальні засади інноваційних підходів в природничих та фізико – математичних науках».

Вражало вдале поєднання природи з математикою, висвітлення природних процесів у числах. Це в першу чергу заслуга як студентів - науковців, так і їх керівників: Єжель І.М., Грищенко Г.О., Кадошнікової І.В., Горбачук І.Т., Требенко О.О. Допомога викладачів стала натхненням для розвитку сміливих наукових думок.

Щорічно Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова додає «свіжих думок» для української науки, бережно плекаючи в своїх стінах майбутні наукові таланти, що розвиваються саме на таких конференціях. Цього року серед нових облич доповідачів : Марія Кузьменчук, Іван Стасюк, Оксана Морозова, Євгенія Химченко, Альона Дончик, Марія Бабюх.

Урочистевідкриття секції «Концептуальні засади інноваційних технологій в природничих та фізико – математичних науках» здійснив проректор з наукової роботи, батько Студентського наукового товариства ім. Г.Волинки Торбін Григорій Мирославович. Гордощів були переповнені слова декана факультету фізико – математичних наук, професора, доктора математичних наук Працьовитого М.В та вченого секретаря СНТ ім. Г. Волонки факультету природничо-географічної освіти та екології, кандидата біологічних наук, доцента кафедри біології Лебединець Н.В. Вони побажали наснаги, успіхів у науковій роботі та досягнення високих результатів.

Найбільш змістовними і цікавими на думку вибагливої наукової публіки були доповіді Сухенко О.В., студентки 42 БП групи ФПГОЕ – «Вплив гаджетів на здоров`я людей» (науковий керівник: Кадошнікова І.В.) та Морозової О.В., студентки 31 ФІА групи ФМФ – «Стародавня обсерваторія» (науковий керівник: Горбачук І.Т.).

Студентське наукове товариство ім. Г. Волинки ФПГОЕ та ФМФ висловлює подяку студентам та керівництву факультетів за допомогу у проведенні актуального, змістовного та цікавого секційного засідання, а також присутнім зацікавленим студентам та слухачам. Бажаємо наукових звершень, життєвих перемог та сил для постійного руху вперед.

З повагою прес – секретар СНТ ім. Г.Волинки ФПГОЕ Мисик Є.